Strony

21 stycznia 2014

BROKATOWE RZĘSY! KONKURS KONKURS KONKURS!


W ramach dzisiejszej propozycji na makijaż sylwestrowy bądź karnawałowy prezentuje Wam... brokatowe rzęsy :) Uwaga! Tylko rzęsy! Jest to ciekawy projekt dla osób, które lubią eksperymentować z makijażem i nie tylko. Oczywiście ktoś powie, że możemy przecież takie rzęsy kupić, czy też użyć tuszu do rzęs z brokatem. To wszystko prawda, ale dla tych bardziej kreatywnych, lubiących wyróżniać się z tłumu polecam opcję trzecią: zrobić je samemu!Do zrobienia takich rzęs potrzebne są nam 3 rzeczy:
1. Sztuczne rzęsy (które będą naszą bazą)
2. Klej do rzęs
3. BrokatSposób na własne i nie powtarzalne brokatowe rzęsy to jest bardzo prosty – sztuczne rzęsy maczamy w kleju do rzęs (uważając aby się zbytnio nie posklejały), a następnie obsypujemy brokatem i przyklejamy na oczy. Można użyć pewnej sztuczki, aby brokat się nie zsypywał - czyli pomalować brokatowe rzęsy bezbarwnym lakierem do paznokci omijając tę część rzęs którą kleimy do oka i gotowe (pamiętajmy o tym, że trzeba dokładnie pędzelkiem oprószyć nadmiar brokatu, aby nie wpadł nam do oka) Teraz wystarczy tylko przykleić na oczy i błyszczeć! Moja propozycja poniżej! (dla utrudnienia, rzęsy m.in. ombre:))
W związku z tematem rzęs oraz już 10 tys wejść na bloga ogłaszam KONKURS!


Mam dla Was 2 nagrody w postaci zestawu brokatów ufundowanego przez markę Glazel Visage!2 WIEŻYCZKI BROKATÓW GLAZEL VISAGE DO WYGRANIA

Aby wygrać jedną z wieżyczek wystarczy:

1. Udostępnić na swojej facebook'owej tablicy link z postem „BROKATOWE RZĘSY”

2. Polubić fanpage MARTYNA MOLENDA MAKE-UP TU KLIKNIJ

3. Polubić fanpage GLAZEL VISAGE TU KLIKNIJ

4. Oraz napisać zgłoszenie konkursowe czyli komentarz  "Martyna Molenda Makeup Blog Konkurs" pod linkiem o konkursie na fanpage MARTYNA MOLENDA MAKE-UP.


Wygraną jest 7 brokatów marki Glazel Visage w wieżyczce :) Zwycięzca zostanie losowo wybrany spośród osób, które spełnią warunki konkursu.


Aby wygrać drugą z wieżyczek wystarczy:


1. Wysłać na adres e-mail martynamolendam@gmail.com zdjęcie własnoręcznie zrobionych BROKATOWYCH RZĘS z dopiskiem "Martyna Molenda Makeup Blog Konkurs"

Najciekawsza praca zostanie nagrodzona jedną z wieżyczek marki Glazel Visage, a 4 wybrane prace opublikuję na MARTYNA MOLENDA MAKE-UP BLOG


Ogłoszenie wyników konkursu 30 Stycznia 2014 roku :)


CZEKAM NA WASZE PRACE I LAJKI! CAŁUSY, M