Strony

26 lutego 2015

MAKEUP REVOLUTION - FLAWLESS / RECENZJA


Witajcie :) Dzisiaj przychodzę do Was z nowym postem, a dokładnie krótką recenzję i swatch'ami palet cieni Flawless od Makeup Revolution. Zapraszam do czytania oraz oglądania.

Zacznijmy od przedstawienia wszystkich trzech palet cieni. Oto przed Wam Beyond Flawless, Flawless oraz Flawless Matte:
CECHY OGÓLNE:

Palety- Opakowanie: Wszystkie trzy z serii Flawless zawierają po 32 cienie, znajdujące się w plastikowej kasetce zawierającej lusterko. Wymiary palety to 17,5 cm x 10 cm. Wymiary pojedynczego cienia to 2 cm x 2 cm. Każda z palet znajduje się w kartonowym opakowaniu - Flawless oraz Beyond Flawless w błyszczącym, a Flawless Matte jak sama nazwa wskazuje - w matowym (ale tylko kartoniku - plastikowe opakowanie palet jest błyszczące). 

Beyond FlawlessFlawlessFlawless MatteKonsystencja: W zależności od palety :)

- Paleta Beyond Flawless zawiera cienie o 3 rodzajach wykończenia - matowe, satynowo-perłowe oraz satynowo-perłowe o lekko kremowej konsystencji.  

- Paleta Flawless zawiera cienie o 4 rodzajach wykończenia: matowe, perłowe, satynowe oraz jeden cień z drobinkami. Cienie perłowe z palety mają ciekawą konsystencję - są jakby odrobinę kremowe, dzięki czemu mocno połyskują i mają intensywny kolor. 

- Paleta Flawless Matte zawiera cienie tylko i wyłącznie matowe o dosyć zbitej konsystencji. Są fajnie na pigmentowane, nie są pylące i nie osypują się. Do tego ładnie i równomiernie się blendują. 

Wytrzymałość: Cienie są wytrzymałe, nie osypują się. Ostatnio wykonywałam makijaż w filmiku z cyklu 'Chat Makeup' i nie osypywały mi się w trakcie nakładania, jak i późniejszego noszenia. Malowałam się też przez ostatni tydzień tymi paletami i cienie utrzymywały się cały dzień. 


Kolory: Kolorów jest duży wybór i każda z palet jest zupełnie inna, co sami możecie ocenić na podstawie Swatch'y załączonych poniżej. 

Beyond Flawless


Flawless


Flawless MatteZapach: Lekki pudrowy, delikatnie przypomina mi zapach palet czekoladowych, ale jest zdecydowanie mniej intensywny. 

Wydajność: Cienie wyglądają na raczej wydajne, niewiele ich trzeba żeby pokryć całą powiekę.

Cena: 40 zł za paletę :) Myślę, że jak najbardziej fajna cena. Do tej pory jest pod wrażeniem kosmetyków tej firmy, ponieważ ceny są niewielkie, a jakość naprawdę niezła. 

Wszystkie palety znajdziecie w drogerii cocolita.pl:

Flawless: http://cocolita.pl/cienie-do-powiek/makeup-revolution-paleta-32-cieni-flawless?from=listing&campaign-id=14

Beyond Flawless: http://cocolita.pl/cienie-do-powiek/makeup-revolution-paleta-32-cieni-beyond-flawless?from=listing&campaign-id=14

Flawless Matte: http://cocolita.pl/cienie-do-powiek/makeup-revolution-paleta-32-cieni-flawless-matte?from=listing&campaign-id=14

Podsumowanie: Jak najbardziej jestem na tak pod względem wszystkich trzech palet! Każda z nich ma dużo cieni, dobrze na pigmentowanych, o różnych konsystencjach i do tego przystępną ceną. Mogę je polecić do domowego użytku, bądź początkującym wizażystkom, które chcą się uczyć i nie koniecznie na początek wydawać ogromne pieniążki na skompletowanie kuferka. Tymi cieniami można zrobić śliczne makijaże :) Jedyne co... to polecam dokupić osobno cień w kolorze czarnym, ponieważ ten w paletach nie jest aż tak czarny :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz