Strony

25 maja 2015

REVITALASH SPOTLIGHT HIGHLIGHTING PENCIL

Wielofunkcyjna kredka od marki Revitalash, dzięki której nasz makijaż dzienny jak i wieczorowy nabierze promiennego blasku. Ciekawi co to za wynalazek? Zapraszam do czytania :)
Dzięki RevitaLash® Spotlight Highlighting Pencil optycznie powiększymy oczy, nasze cienie i róż będą idealnie trzymały się przez cały dzień, a usta staną się bardziej wydatne. Neutralny kolor jest odpowiedni dla wszystkich odcieni skóry. Zawiera witaminę E i aloes, które odżywiają skórę wygładzają oraz wspomagają proces odnowy. Używany według instrukcji wystarcza na 3 miesiące.

To były słowa producenta, a teraz czas na moje recenzowanie :)

Ogólna charakterystyka:

Opakowanie: Produkt zamknięty jest w podłużnym opakowaniu przypominającym pisak, czyli po prostu rozświetlający produkt w kredce (określam to produktem ponieważ ma wiele zastosowań, o tym dalej :)).Konsystencja: Miękkość produktu w skali o 1-10 według mnie wynosi 6. Jest dosyć zbity, niezbyt twardy, ale też nie rozpuszcza przy lekkim nacisku, komfortowo się nakłada.

Kolor: Jasny, neutralny, kremowo-szampański o intensywnym blasku. Naprawdę ładny. Według mnie najlepiej nadający się dla posiadaczek jasnej oraz śniadej karnacji. Przy bardzo ciemnej skórze, bądź mocno opalonej może okazać się zbyt jasny.


Wygląd produktu na skórze:Stosowanie: Produkt można stosować na kilka sposobów: jako cień do powiek, jako bazę pod cień do powiek, jako rozświetlcz pod łukiem brwiowym oraz w wewnętrznym kąciku oka, jako rozświetlacz na kość policzkową oraz nad górną wargą, na środek ust w celu ich optycznego powiększenia. Podsumowując: można z tym produktem robić wszystko na co wyobraźnia nam pozwoli :) Jeżeli chodzi już o same detale, to zwracając uwagę na konsystencję mogę doradzić używanie go od razu na podkład, a nie na przypudrowany podkład. Ładniej wtedy się prezentuje :)

Wytrzymałość: Jest wytrzymały, nie ważył mi się w trakcie noszenia go jako rozświetlacz na kości policzkowej czy nad górną wargą, ani też jako cień pod łukiem brwiowym czy w wewnętrznym kąciku oka. Zastosowany jako baza pod cienie również się sprawdził, cienie na nim wyglądały idealnie nie 'wałkowały' się. W przypadku używania go jako bazy pod cienie do powiek, jego działanie jest podobne do cieni w kremie bądź korektora po oczy.

Skład:Zapach: Bezzapachowy

Waga: 1g

Cena: 70 zł

Do kupienia w sklepie intenetowym Revitalash: http://sklep.revitalash.pl/produkty-revitalash/25-revitalash-spotlight-pencil.html

Podsumowanie: Bardzo ciekawy produkt. Jak określił go producent na swojej stronie: 'Zaczarowany ołówek do rozświetlania urody' :) Zgodzę się z tym określeniem, ponieważ jest to właśnie taki czarodziejski ołówek. Można go stosować na wiele sposobów i nie zużywa się zbyt szybko. Producent przewiduje zużycie w ciągu trzech miesięcy przy codziennym stosowaniu i faktycznie może mieć rację patrząc na to, że niewiele go potrzeba aby uzyskać ładny efekt. Poza tym jakościowo to bardzo dobry, luksusowy kosmetyk. Nie mam zastrzeżeń :)