Strony

7 lipca 2015

ANASTASIA BEVERLY HILLS WODOODPORNY EYELINER


Witajcie w nowym poście. Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją eyelinera od osławionej przez blogsferę marki Anastasia Beverly Hills. Ciekawi co to za produkt? Zapraszam do czytania :)W szklanym pojemniczku znajduje się wodoodporny eyeliner w kremie. Według producenta nie rozmazuje się, jest długotrwały i ma doskonałą pigmentację, a jak jest naprawdę?


Ogólna charakterystyka:

Opakowanie: Produkt na początku znajduje są w kartonowym opakowaniu, które mieści szklany słoiczek (dosyć ciężki) z plastikową nakrętką, na której wygrawerowane jest logo firmy. 


Konsystencja: Jest dosyć gęsty i zbity. Zdecydowanie gęstszy od Maybelline Lasting Drama, którego uwielbiam używać. 

Kolor: Czarny :)

Wygląd produktu na skórze:
 Wygląd produktu na oku:
Stosowanie: Zwracając uwagę na jego zbitą konsystencje, uwielbiam mieszać go z płynem Duraline. Dzięki temu jest kremowy i kreska wychodzi bardziej precyzyjna.

Wykończenie: Matowe.

Wytrzymałość: ABH! Z czystym sumieniem mogę napisać, że to najtrwalszy eyeliner jakiego kiedykolwiek używałam. Jest maksymalnie wodoodporny. Jak zrobimy sobie 'niechcianą kropkę' w trakcie malowania nim, to bardzo ciężko ją domyć, a jeżeli chodzi o samo zmywanie to najlepiej używać produktu dwufazowego o oleistej konsystencji, ponieważ tego typu produkty najlepiej rozpuszczają wodoodporne kosmetyki. W trakcie noszenia nie odbija się, nie rozmazuje. Jak namalujemy kreskę, taka pozostaje cały dzień :)

Wydajność: Niewielką ilość eyelinera potrzeba do namalowania kresek. Ja używam go już od 2-3 miesięcy i nie zużyłam nawet 1/50 opakowania, a stosuję go nie tylko u siebie, ale również u klientek.

Skład: 

Waga: 4g

Cena: 127,00 zł

Do kupienia: http://housebeauty.pl/towar.64.anastasia.beverly.hills.wodoodporny.eyeliner.html

Podsumowanie: Mój zdecydowany ulubieniec wśród Eyelinerów! Produkt mimo swojej gęstości, czego nie lubię w eyelinerach, jest świetny i po rozcieńczeniu go z 1/10 kropli Duraline (tak jest mi lepiej) jestem w stanie namalować nim idealne kreski. Po mimo ogromnej ceny jest bardzo wydajny, a chyba właśnie o to chodzi w produktach, żeby nie kończyły się po miesiącu ;P Bardzo trwały, o czym świadczy trudność w zmywaniu i jego brak reakcji na wodę. Jestem na TAK!