Strony

FAQ

Frequently Asked Questions
1. Jaki podkład/odcień podkładu/korektor polecasz? Mam taki odcień skóry jak Ty.

  To pytanie słyszę chyba najczęściej. Jest wiele podkładów czy korektorów z różnych firm i półek cenowych. Każda firma ma również inną gamę kolorystyczna podkładów. Każdy z nas ma inna karnację, odcień i potrzeby skóry. Niestety nie jestem w stanie dobrać podkładu przez internet, nie widząc Was na żywo. Jeżeli chodzi o mój odcień skóry, to zdjęcia które widzicie nie są wiarygodnym źródłem. Każdy ma inne ustawienia monitora i widzi moja młynarską karnację inaczej. 


2. Czy malujesz na śluby/organizujesz szkolenia?

Maluję na śluby w obrębie mojego miasta bądź okolic (woj.Śląskie), na życzenie dojeżdżam do klienta oczywiście. Poza moim miejscem zamieszkania również wykonuję makijaże ślubne i dojeżdżam do klienta, jeżeli mam grupę osób do makijażu. Co do warsztatów/szkoleń. Jeżeli będę organizowała tego typu zbiorowe lekcje makijażu - na pewno Was o tym powiadomię :)


3. Czy kończyłaś szkołę wizażu/ Jaką szkołę wizażu kończyłaś / Jaką szkołę wizażu polecasz?

Kończyłam szkołę wizażu SELECT.EDU.PL, z której jestem niesamowicie zadowolona i jak najbardziej mogę ją polecić pod każdym względem. Co do innych szkół wizażu, niestety nie mam rozeznania, ponieważ kończyłam tylko tą jedną. Nie jestem w stanie powiedzieć Wam jacy są wykładowcy oraz co szkoła oferuje. 4. Jak dbasz o swoje brwi? / Malujesz je czy masz permanentny? 

Nie mam makijażu permanentnego. Maluję brwi cieniem dopasowanym do mojej karnacji i typu urody (czyli chłodny jasny/średni brąz). Wybieram tą technikę, ponieważ lubię jak moje brwi są delikatnie podkreślone. Zapraszam do zapoznania się z postem, który sama wykorzystuje każdego dnia :)


5. Czym farbujesz włosy/Jakiej farby używasz żeby miały tak chłodny odcień?


Kochani, farbuję rączkami fryzjera :) Zwracając uwagę na to, że jednak lubuję się w odcieniach blondu, a jest to jeden z najtrudniejszych odcieni jeżeli chodzi o farbowanie - ufam profesjonalistą. Niestety bardzo łatwo zepsuć sobie farbowanie na blond. Wystarczy nałożyć zbyt chłodny odcień na wytrawione (dekoloryzowne) włosy i wychodzi nam oliwkowa poświata. Już nie wspominając o rozjaśnianiu, którego nie robię w domu z obawy o 'spalenie' sobie włosów :)


6. Jakiej odżywki do rzęs używasz? Gdzie można ją zamówić?


Przez około 7 miesięcy używałam odżywki Bodetko Lashes, ale aktualnie od kwietnia 2015 roku używam Revitalash i tak już chyba pozostanie :)


RevitaLash

7. Jakiej lampy do robienia paznokci używasz? Czy polecasz ją?


Od dłuższego czasu używam lampy UV LED 9W typu mostek od marki Diamond Cosmetics. Niestety lampy już nie produkują, zastąpiła ją lampa 6W. Czy polecam? Sama nie wiem. Z jednej strony do paznokci robionych w domu nic więcej nam nie potrzeba, lampa zajmuje mało miejsca, i utwardza szybciej niż lampy typu UV. Z drugiej strony jak utwardzamy więcej niż 2 paznokcie, to nie dokładnie utwardza brzegi, przez co trzeba poprawiać i niestety przy bardzo częstym stosowaniu przegrzewa się. Moja po kilku miesiącach była w serwisie na gwarancji, gdzie została wymieniona na nową. Resztę wniosków zostawiam Wam. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz